Завод Причепів

ЗНИЖКА ДЛЯ ЗСУ!!!

Завод причепів пропонує Вам більш ніж 125 видів причепів до легкових автомобілів всіх заводів-виробників України. Великий асортимент причепів під пасіку, причепи для перевезення генераторів та автомобілів, вагою 3,5 тон. Гарантія на причепи – 12 місяців.

Завод причепів виробляє та реалізує грузові причепи до легковых автомобілів, мікроавтобусів, та малотонажним вантажівкам. Ми - успішний виробник причепів та займаємо на ринку України одне из лідируючих місць в цій сфері. Окрім стандартних причепів, наша компанія виготовляє причепи за індивідуальними ескізами та побажаннями замовника. Великий асортимент оцинкованих причепів в наявності та під замовлення.

Крім цього, ми займаємось пошиттям тентів різних розмірів в комплекті або окремо від причепа, оптом та в роздріб.

Наше підприємство має багатий досвід торгівлі причепами тому ми з впевненістю можемо сказати, що причеп «Дніпро» — це якісний причеп європейської якості за розумною ціною!

Крім стандартних бортових причепів, ми виготовляємо причепы для перевезення лодок, мотоблоків, скутерів.

Крім причепів наша компанія також займається продажем запасних частин для легкових причепів від ведучих європейських виробників AL-KO (Германія). Це такі запчастини як: ресори, ступиці, осі, тенти, колеса, опорні стійки, опорні колеса, додаткові борта, нестандартні дуги, тент та багато іншого.© 2023. Всі права захищені